Obleč se podle znamení zvěrokruhu

31. května 2008 v 14:12 | Verča
Máte rádi spíše sportovní, elegantní nebo extravagantní styl? Cítíte se dobře v obleku, nebo jsou vaším každodenním oděvem džíny a triko? Věříte, že váš styl dokáží ovlivnit hvězdy? Přesvědčte se.

Beran Pánové i dámy ve znamení Berana jsou elegantní bytosti, které rády nakupují. Zajímají se o módu a klidně si pořídí i dražší kousek, jen aby byli IN. Mají cit pro kombinování barev a stylů a hojně využívají módní doplňky.
Býk Ženy tohoto znamení mají rády typicky ženské barvy, které umí dobře sladit a kombinovat. Nevěří si ale natolik, aby oblékly něco nekonvenčního. Muži preferují pohodlné, nikterak nápadité oblečení.
Blíženci Ženy Blíženkyně jsou ve výběru oblečení opatrné. Nemají rády příliš výrazné barvy a ve starším věku nosívají kostýmy. Muži se oblékají spíše do obyčejných, konvenčních věcí, dokud je partnerky nepřinutí obléci si něco jiného.
Rak Raci si většinou oblíbí jeden styl, u kterého pak zůstanou po zbytek života. Dávají přednost kvalitě před kvantitou a mají dobrý vkus.
Lev Lvi rádi experimentují a touží být středem pozornosti, což se odráží i na jejich oblečení. Milují vášnivé kombinace černé s červenou a klidně utratí za exkluzivní kousek nehoráznou částku.
Panna Panny nosí klasické ženské oblečení, příliš neexperimentují s barvami. Volí raději tmavé, nevýrazné odstíny, které jim zbytečně ubírají na svěžesti. Podobně konzervativní jsou i muži.
Váhy Váhy mění šatník podle aktuální módy a někdy jsou nákupem oblečení přímo posedlé. Mají skvělý styl a nebojí se zkombinovat různé druhy oděvu, takže jsou vždy originální a netradiční.
Štír Štíři mají rádi výstřední styl. Nikdy by si nekoupili něco běžně dostupného. Musí vynikat, když ne oděvem, tak alespoň drahými doplňky. Ženy se rády obouvají do extravagantní obuvi. Štíři - muži i ženy si potrpí na exkluzivní spodní prádlo.
Střelec Ženy Střelkyně mají rády oblečení, které působí étericky a tajemně. Dlouhé sukně, rozevláté halenky a etnické doplňky, to je něco pro ně. Muži jsou naopak zaměřeni na sportovní oděv a elegantní styl volí jen v nutných případech.
Kozoroh Kozorozi se oblékají nenápadně, dokud v sobě neobjeví odvahu ukázat, co v nich opravdu je. Pak se nebudou stydět obléci do výstřednějších kousků a fádní jednotvárné oblečení odloží jednou pro vždy.
Vodnář Vodnáři potřebují především pohodlí. Upnutý společenský oblek nebo kostým - to není nic pro ně. Nejraději mají džíny v kombinaci s nápadným nebo zajímavým trikem.
Ryby Ryby nejlépe vystihuje éra hippie. Dodnes by nejraději nosili batikovaná trička a rozevláté sukně či kalhoty. Dávají přednost pohodlí a obvykle si zamilují jednu barvu,
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama